MotoRoute magazín

 
MotoRoute s.r.o. je česká společnost s následujícími aktivitami:
 
 
 
Časopis:
MotoRoute Magazin je jediný český časopis o motocyklovém cestování a „adventure“, vycházející od roku 2005. Obsahuje především motocestopisy namíchané z České republiky, Evropy a dalších kontinentů, stejně jako testy a recenze cestovatelského vybavení, motocyklů a příslušenství, rady na cesty a další témata spojená s mototuristikou. 
Časopis je distribuován v České republice a na Slovensku.
 
Web:
MotoRoute.cz je webový portál o motocyklech. Oproti časopisu je zaměřen poněkud šířeji, takže tady najdete novinky ze světa motocyklů, jako například informace o nových modelech motorek, tiskové zprávy z motocyklového průmyslu, testy nových i ojetých motocyklů, recenze vybavení, GPS trasy a body zájmu (POI) ke stažení do navigace, blogy atd.
 
E-shop:
V neposlední řadě zahrnuje web motoroute.cz také e-shop (nejen) pro cestovatele na motorkách, obsahující mapy, atlasy, knihy, GPS navigace, sportovní kamery, kempinkové vybavení, výbavu pro přežití, trvanlivé jídlo, pneumatiky, přílby, zabezpečení motocyklů a mnoho dalších užitečných věcí. 
Vše pro motocestovatele na jednom místě!
 
Import:
Některé zboží z e-shopu přímo dovážíme. Například jsme dovozci map Michelin, publikací ADAC a Hallwag, některých typů kamer a elektronického vybavení atd.
 
Vydavatelství:
Kromě časopisu MotoRoute Magazin popsaného výše vydáváme také specializovaná DVD, atlasy, knihy atd.
 
Tisk a reklama:
Další část naší společnosti se zaměřuje na tisk a reklamu. Tiskneme letáky, katalogy, knihy... - cokoliv si dokážete představit. Můžeme tisknout i pro Vás – ve výborné kvalitě a za skvělé ceny. 
Realizujeme reklamní kampaně na venkovních médiích, adresný i neadresný mailing, reklamy v tisku, reklamní spoty a další. 
Pokud máte zájem propagovat Váš výrobek nebo službu v České republice a/nebo na Slovensku, dejte nám vědět.

MotoRoute s.r.o. je česká společnost s následujícími aktivitami:

Časopis:

MotoRoute  Magazin je jediný český časopis o motocyklovém cestování a „adventure“, vycházející od roku 2005. Obsahuje především motocestopisy namíchané z České republiky, Evropy a dalších kontinentů, stejně jako testy a recenze cestovatelského vybavení, motocyklů a příslušenství, rady na cesty a další témata spojená s mototuristikou. Časopis je distribuován v České republice a na Slov ensku.

Web:

MotoRo ute.cz je webový portál o motocyklech. Oproti časopisu je zaměřen poněkud šířeji, takže tady najdete novinky ze světa motocyklů, jako například informace o nových modelech motorek, tiskové zprávy z motocyklového průmyslu, testy nových i ojetých motocyklů, recenze vybavení, GPS trasy a body zájmu (POI) ke stažení do navigace, blogy atd.

E-shop:

V neposlední řadě zahrnuje web motoroute.cz také e-shop (nejen) pro cestovatele na motorkách, obsahující mapy, atlasy, knihy, GPS navigace, sportovní kamery, kempinkové vybavení, výbavu pro přežití, trvanlivé jídlo, pneumatiky, přílby, zabezpečení motocyklů a mnoho dalších užitečných věcí. 
Vše pro motocestovatele na jednom místě!

Import:

Například jsme dovozci široké škály map Michelin, publikací ADAC a Hallwag, některých typů outdoor kamer, GPS navigací, atd.

Vydavatelství:

Kromě časopisu MotoRoute Magazin popsaného výše vydáváme také specializovaná DVD, atlasy, knihy atd.

Tisk a reklama:

Další část naší společnosti se zaměřuje na t isk a reklamu. Tiskneme letáky, katalogy, knihy... - cokoliv si dokážete představit. Můžeme tisknout i pro Vás – ve výborné kvalitě a za skvělé ceny. 

Realizujeme reklamní kampaně na venkovních médiích, adresný i neadresný mailing, reklamy v tisku, reklamní spoty a další. 
Pokud máte zájem propagovat Váš výrobek nebo službu v České republice a/nebo na Slovensku, dejte nám vědět.

 

Vyhledávání

Copyright © Marek Olbert www.automotosluzby.cz IČO:64970876