OUTDOOR, OBLEČENÍ, UPCYCLING, REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

 

Jak vzniká taška? 

Výroba tašky je zdlouhavý proces. Začíná sháněním materiálů, tedy objíždění vrakovišť a nákup starých bezpečnostních pásů. Nikdo nám je nedal zadarmo, najde se?. Všechny pásy je třeba vyšroubovat z auta, rozebrat mechaniku, strčit samotné pásy do pračky a vyprat. Podobný proces je u starých duší a bannerů, ale ty jsou naštěstí levnější, protože stojí "jen je sehnat". Duše i bannery je potřeba kartáčem ručně umýt a vyčistit a poté samozřejmě ručně nastříhat na požadované délky a tvary. Vše se dělá ručně, nebo s pomocí šicích strojů, nic nedělá žádný automat. Krom pračky samozřejmě... :-)

 

 

TAŠKY a PENĚŽENKY z recyklovaných BANNERŮ A VZDUŠNIC

LAMPY a SVĚTLA z VODOINSTALAČNÍHO MATERIÁLU

PŘÍVĚSKY a OZDOBY na MONITOR z DESEK PLOŠNÝCH SPOJŮ

 

Z auto, moto a cyklo duší a také z reklamních bannerů, či vysloužilých požárních hadic se vyrábí tašky, batohy, peněženky, klíčenky, obaly, pouzdra a další atraktivní výrobky. Každý jednotlivý výrobek je originál a nikdy nepotkáte nikoho jiného se stejným kusem! Z nevyužitých desek plošných spojů vyrábíme přívěsky na klíče a ozdoby na monitor. Z vodoinstalačních tvarovek a trubek vyrábíme originální osvětlení a lampy nejen do domácnosti. 

Chcete ekologicky a prakticky zpracovat i vaše nepotřebné staré bannery, či jiné vysloužilé materiály? Napište nám... Vyrobíme originální produkty, které nikdo jiný nebude mít. Získáte originální výrobek s vlastním designem pro vás či vaše obchodní partnery. 

U těchto produktů je možná spolupráce formou CUSTOMIZACE (zakázková výroba pod vaší značkou), nebo CO-BRANDu (sdílení značky). 

 

Skládací turistický vařič Dřívkáč "bubák"

Z jinak nevyužitelných zbytků plechů vznikl první pototyp, který se po krátkém vývoji vykrystalizoval v plně funkční produkt. 

VÝROBA a DISTRIBUCE nejen reklamních předmětů.

UpCycling je forma zpracování již nepotřebných výrobků a materiálů na nově produkty, bez nutnosti recyklovat. Opětovné využití "něčeho" s přidanou hodnotou.

Recyklace je zpracování výrobků, materiálů a odpadu takovým způsobem, že výsledný materiál je možné dalším výrobním procesem použít k výrobě jiných produktů. 

 

OUTDOOR NOVINKA 2012

Skládací turistický vařič dřívkáč Bubák

Velice pevný, stabilní a skládací multifunkční turistický vařič DŘÍVKÁČ BUBÁK je standardně vyráběn z pozinkovaného plechu o tloušťce 1mm. Dřívkáč je přenosný, skoro kapesní, vařič na venkovní i vnitřní turistické vaření. Vařič je možné použít také ve vnitřních uzavřených prostorech s vařičem na tekutý líh, nebo díky horní plotýnce použít také tuhý líh. Vařič je vhodný nejen pro pěší, ale i pro moto turistiku a další aktivity. 
 
Vše co potřebujete k provozu v přírodě jsou větší a menší větvičky a klacíky a něco k zapálení. Skládací, multifunkční a dobře skladný turistický vařič DŘÍVKÁČ BUBÁK je standardně vyráběn z pozinkovaného plechu o tloušťce 1mm. Konstrukce umožňuje spalovat klacíky, dřívka, odřezky, kůru, šišky, větve a „vše“ co hoří a najdete to na louce, u silnice či v lese.  
 
Dle intenzity přikládání paliva a jeho výhřevnosti (suchost, průměr, atd...) vře 500ml vody v ešusu s průměrem 13cm za cca 8 minut na velkém vařiči v ešusu 14cm za 10 minut na malém vařiči. Díky menšímu objemu spalovacího prostoru má malý vařič menší výhřevnost, je však skladnější. Test ohřevu vody probíhal při 3°C s lesním klestím různého průměru.
 
 
Použití je jednoduché. Po složení vařiče (cca 15 vteřin) naplníte jeho topeniště drobnými kousky dřeva, nahoru dáte větší větvičky, zapálíte, necháte rozhořet a pak už jen stačí oheň přikládacím otvorem udržovat. 
 
Vařič má malou spotřebu dřeva a po dokončení vaření zůstane jen malé množství jemného popela, což zaručuje rychlý a bezpečný úklid.  
 
 
Složený velký vařič Bubák má rozměry 115x115x140mm.
Váha s obalem 560g
Rozložený vařič (8 dílů) je uložen v obalu 130x160mm.
 
Výhody: 
Velice skladný, vejde se do větší kapsy u kalhot nebo bundy.
Univerzální zdroj paliva, skoro všechno co hoří a je po ruce: dřevo, klacíky, suchý mech, lepenka, papír, dřevěné uhlí, atd...
Snadné použití, jednoduchá a rychlá montáž  - složeno za 15 vteřin.
Stabilní konstrukce a široký základ zaručuje velkou pevnost.
Palivo do vařiče leží všude kolem, nejste-li na poušti :-)
 
NÍŽE UVEDENÝ SORTIMENT JE AKTUÁLNĚ NEDOSTUPNÝ 
 

TAŠKY Z RECYKLOVANÝCH BANNERŮ a CYKLO-MOTO DUŠÍ

Ve spolupráci se značkou Respiro jsme lidem dali práci a tvoříme užitečné produkty z recyklovaných materiálů. Z auto, moto a cyklo duší a také z reklamních bannerů, či vysloužilých požárních hadic vyrábíme tašky, batohy, peněženky, klíčenky, obaly, pouzdra a další atraktivní výrobky. Každý jednotlivý výrobek je originál a nikdy nepotkáte nikoho jiného se stejným kusem!

Chcete ekologicky a prakticky zpracovat i vaše nepotřebné staré bannery, či jiné vysloužilé materiály? Napište nám a zkusíme něco vyrobit. Získáte originální výrobek s vlastním grafickým designem pro sebe či vaše obchodní partnery. 

U těchto produktů je možná spolupráce formou CUSTOMIZACE (zakázková výroba pod vaší značkou), nebo CO-BRANDu (sdílení značky). 

 

VÝROBA a DISTRIBUCE nejen reklamních předmětů.

LAMPY A SVÍTIDLA Z VODOVODNÍCH TRUBEK 


UpCycling je forma zpracování již nepotřebných výrobků a materiálů, na nově upotřebitelné produkty bez nutnosti recyklovat - opětovné využití s přidanou hodnotou.

Recyklace je zpracování odpadu takovým způsobem, že výsledný upravený materiál je možné dalším výrobním procesem použít k dalšímu využití a výrobě. 

 

Tohle nás baví, a po několika pokusech a omylech dnes umíme zpracovat dřevo, reklamní bannery, tištěné spoje, skleněné láhve a další recyklovatelný materiál. Myšlenka je mladá, bude mít však velký potenciál a chceme být u toho.

 

Jak vzniká taška? Výroba tašky je zdlouhavý proces. Začíná sháněním materiálů, tedy objíždění vrakovišť a nákup starých bezpečnostních pásů. Nikdo nám je nedal zadarmo, najde se?. Všechny pásy je třeba vyšroubovat z auta, rozebrat mechaniku, strčit samotné pásy do pračky a vyprat. Podobný proces je u starých duší a bannerů, ale ty jsou naštěstí levnější, protože stojí "jen je sehnat". Duše i bannery je potřeba kartáčem ručně umýt a vyčistit a poté samozřejmě ručně nastříhat na požadované délky a tvary. Vše se šije ručně, nebo s pomocí šicích strojů, nic nedělá žádný automat. Krom pračky samozřejmě... :-)

Doplňky, mikiny, trička a limitované edice i s auto-moto tématikou.

U těchto produktů je možná spolupráce formou CUSTOMIZACE (zakázková výroba pod vaší značkou), nebo CO-BRANDu (sdílení značky). 

Široký výběr kvalitních produktů pro motorkáře, sportovce, cestování a volný čas.

Většina produktů je české výroby a užívá certifikované označení "ČESKÝ VÝROBEK", další produkty jsou z Anglie a Polska.

Termoprádlo, funkční prádlo, termoponožky, bundy, trička, mikiny, kšiltovky, batohy, tašky, sluneční, sportovní a motokrosové i lyžařské brýle, spacáky, nepromokavé vaky, lodní pytle, karimatky stany, doplňky...

Kvalitní funkční prádlo SUSPECT ANIMAL šité z několika dílů pro perfektní obepnutí těla využívající technologii ThermoCool a také řada antibakteriálního prádla SmartAg s nanočásticemi stříbra. Funkční prádlo Smart Ag při dlouhodobém nošení nezapáchá a i při zapocení máte stálý příjemný pocit tepla. 

CoolmaxTM - vysoká aktivita – zchlazení uživatele. Vlhkost se odpařuje rychleji než u ostatních materiálů díky jedinečnému tvaru vlákna - vlákno s drážkovým povrchem významně transportuje vlhkost od těla uživatele. Snižuje pocitovou teplotu těla.

ThermoliteTM - nízká aktivita – vyrovnání teploty. Duté jádro ve vlákně svými vlastnostmi termoregulace chrání uživatele před výkyvy teplot – díky tomu také předejde zchlazení a nadměrné teplo ještě rozptýlí do vzduchu. Zvyšuje pocitovou teplotu těla.

 

Spací pytle vynikající kvality a speciální batohy na přilbu, doklady, či notebook od evropské outdoor špičky PAJAK. Nabídka zahrnuje expediční spací pytle, spací pytle s peřím i syntetickou výplní a spací pytle pro děti. Peří má lehkost a relativně malý objem a maximálně chrání před zimou. Syntetické spacáky jsou mnohem levnější než peří, ale časem ztrácejí své izolační vlastnosti. 

Nabízené batohy se vyznačují nízkou hmotností, pohodlné nošení a velmi dobrým větráním, které zabraňuje pocení zad. Všechny batohy jsou za velmi atraktivní ceny!

 

Bundy 2v1 a 3v1 pro sport, volný čas a na motorku od značky THE FOUR ELEMENTS. Charakteristické vlastnosti jsou unikátní design s lepenými zipy, funkčnost, kvalita, trvanlivost a technologický pokrok. Four Elements bundy jsou výrobky z prémiového segmentu, pro lidi, kteří dávají přednost aktivnímu odpočinku na čerstvém vzduchu. 

 

Kvalitní sluneční, sportovní (včetně speciálních dioptrických) a motokrosové brýle značky 3F VISION. Mnoho modelů používá fotochromatické čočky, které se zatmavují podle intenzity slunečního záření z kategorie 1 až do kategorie 3 podle aktuálních klimatických podmínek. Vybrané modely MX brýlí používají dvou skel a vzniká tak v zorníku vzduchová termoizolační vrstva, která má zásadní význam proti zamlžování skel. Zároveň výrazně zvyšuje odolnost proti nárazu.

Široký výběr sportovních a termo ponožek od českého výrobce SHERPA-X. Vícevrstvé termo ponožky s unikátním ventilačním systémem, jsou navrženy tak, aby pot a vlhkost odcházela z chodidel pryč. Udržujte chodidla v suchu, teple a pohodl. Ventilační systém zajišťuje schopnost chodidel "dýchat". V modelech s použitím vlny MERINO, se skutečně jedná o specifickou vlnu, která pochází ze šlechtěných ovcí, žijících v chladnějších a vlhčích oblastech, jako je Nový Zéland, Austrálie, Norsko, jižní Amerika. Tato vlna je mnohem jemnější než vlna tradiční, je hedvábně jemná, má vysokou schopnost izolace a je prodyšnější.

 

Rukavice, nepromokavé vaky, lodní pytle, stany, karimatky, prostě vše nejen pro mototuristiku.

 

Přenosný UV dezinfikátor - revoluční technologie dezinfekce bot. Skladný malý přístroj, který funguje na principu UV záření a jeho účinnost je ve srovnání s aerosolovou dezinfekcí 99%. Má zároveň vysoušecí schopnost a lze jej v omezené míře použít i pro dezinfekci oblečení. 

 

 

MOTO DOPLŇKY A PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO CESTOVÁNÍ

 

Vyhledávání

Copyright © Marek Olbert www.automotosluzby.cz IČO:64970876