VYBERTE SI PRO VÁS TO NEJLEPŠÍ

                    

Motopneumatiky - info

Zastoupením značek Avon Tyres, VeeRubber Tires, MAXXIS a SHINKO nabízíme ucelený sortiment moto pneumatik. Obujeme malé i velké motocykly, mopedy, skútry, čtyřkolky ATV, motokros, minibiky... Průběžně se sortiment rozšiřuje.

 

MotoRoute magazín - info

MotoRoute Magazin je jediný český časopis o motocyklovém cestování a „adventure“, vycházející od roku 2005. Obsahuje především motocestopisy namíchané z České republiky, Evropy a dalších kontinentů, stejně jako testy a recenze cestovatelského vybavení, motocyklů a příslušenství, rady na cesty a další témata spojená s mototuristikou. 
Časopis je distribuován v České republice a na Slovensku.

MotoRoute Magazin je jediný český časopis o cestování na motocyklech, vychází od roku 2005, obsahuje především motocestopisy namíchané z České republiky, Evropy a dalších kontinentů. Články prezentují testy a recenze cestovatelského vybavení, motocyklů a příslušenství, rady na cesty a další témata spojená s mototuristikou. 

Časopis je distribuován v České republice a na Slovensku.

 

 

Databáze ubytování nejen pro motorkáře - info

Ve spolupráci s magazínem MotoRoute postupně rozšiřujeme katalog s nabídkou ubytování nejen pro motorkáře, zde jsou však motorkáři vítáni.  

Antidefektové tmely - info

Zajišťujeme kompletní sortiment preventivních přípravků proti vyfouknutí pneumatiky po defektu od anglické společnosti OKO limited England. S těmito produkty souvisí i nabídka tekutých rukavic Protective Glove a balíček první pomoci při defektu s kompresorem a lepící hmotou pro auta bez rezervního kola, motocykly i jako doplňek do dalších vozidel. 

GPS navigace, videokamery, mapy - info

Ve spolupráci s přímým dovozcem zajišťujeme distribuci navigačních zařízení BT-TX pro motocykly a sportovních videokamer OXE.

Vyhledávání

Copyright © Marek Olbert www.automotosluzby.cz IČO:64970876