Ducati párty - zahájení sezóny

24.03.2014 12:29

Někteří z nás si už zvykli, že na jaře pravidelně probíhá Ducati párty. Je to akce "zahajující" tak nějak oficiálněji a přitom společensky decentně Ducati sezónu nejen v Praze. Součástí akce je také  prezentace novinek, skvělé atmosféry a italského temperamentu. Letošní název Start sezóny v Hard Rock Cafe byl přímo úměrný místu konání. Nevím jak by se na tuto akci díval starý pan Rott, ovšem skoro dvoustovka lidí byla jistě nadšena.

 
Akci zahájil uvedením časového harmonogramu Jirka Kolář ze společnosti MOTO ITALIA, a následně začala rocková zábava s hudebním doprovodem kapely Joe & The Juice. V čem byla tahle akce výjimečná? Není určená jen příznivcům značky Ducati a vstupné bylo zdarma. Takže vstupné vlastně žádné nebylo. Mohli jste se volně pohybovat ve spodním a prvním patře a od stolu s dobrým pivkem sledovat frmol kolem sebe, či pod sebou a užívat si líbivé tóny rockové muziky. Ovšem nejen to... Díky koncetraci lidí z motorkářských periodik a různých firem úzce s motorkařením souvisejících, jste si mohli dát řeč s někým, s kým se jen tak běžně nepotkáte. 
 
Kdo ještě neviděl letošní novinku Ducati Monster 1200S, tady měl příležitost koukat na ni celý večer a samozřejmě i na další vystavené motorky. Někteří ze zůčastněných, kteří se nebáli soutěžit, byli velmi hodně překvapeni, když jejich los byl v tombole vyhlášen jako vítězný.  Krom příjemných a milých drobností byly v soutěži i velmi hodnotné dárky. V klubu bylo možné se setkat s Mírou Lisým (hned u vstupu do klubu bylo možné omrknout jeho Monstera používaného k výuce bezpečné jízdy), jenž věnoval poukaz na svůj kurz. MOTO ITALIA pak nešetřila na věnovaných jednodenních testovacích jízdách, přičemž ten nejšťastnější se bude vozit celý víkend. Akce postupně gradovala, lidé se veselili, až zazvonil zvonec a HardRockCafé v jednu hodinu po půlnoci muselo zavírat. 
 
Určitě se příští rok zastavte taky, případně už letos nasajte atmosféru ze života motorek Ducati na předváděcích jízdách DUCATI TOUR.  
 
Díky za pozvání a těším se na příští ro(c)k...
 
MO
 
Zpět

Vyhledávání

Copyright © Marek Olbert www.automotosluzby.cz IČO:64970876