Výstava přestaveb motocyklů All Ride Moto Show

21.10.2016 18:10

Příští víkend 29. a 30. října se v pražských Holešovicích otevře Továrna, což je kreativní, víceúčelový prostor, pro mnoho různých aktivit, výstav a workshopů.

Provoz Továrny zahájí výstava přestaveb motocyklů All Ride Moto Show

Stěžejním slovem All Ride Moto Show je CUSTOM. Custom je motorka, ale nepředstavujte si motorku, jakou běžně vídáte na ulici nebo veletrhu. Je to motorka, do které její majitel či tvůrce obtisknul svou osobnost. Než se z „obyčejné sériovky“ stane custom, stojí to stovky hodiny práce, plánování, vymýšlení a kreativy. Výstava All Ride si klade, krom potěchy oka, za cíl ukázat, že i motorka může být i uměním a to ne jen tak ledajakým. 

Pořadatelé po několika měsících příprav dali dohromady vyjímečné portfolio strojů, které vzešli z rukou umělců z celé české republiky a také několik kousků ze zahraničí. Na výstavě vás tak čeká tvorba amatérů, kteří po večerech ve svých zapadlých garážích montují, stejně jako dílen, jež se úpravami motocyklů zabývají profesionálně. Skvělé je, že česká scéna je na takové lidi a motorky velmi bohatá, což zároveň trochu zavařilo pořadatelům, kteří měli prostor pro „pouhých padesát“ strojů, jelikož více by se jich do industriální haly nově vznikajícího víceúčelového prostoru Továrna v pražských Holešovicích zkrátka nevešlo. 

Svět customu toho ale skýtá mnohem více než jen samotné naleštěné stroje. Je to silná vlna nesoucí s sebou řadu specifického příslušenství, oblečení, uměleckých doplňků nebo filmů. Na to všechno se může těšit návštěvník All Ride Moto Show. Kromě samotné expozice motocyklů vás v Továrně poslední říjnový víkend čeká také na kino, výstava obrazů, pohled do úspěšné historie českého motokrosu, stejně jako živá hudba, odpočinková zóna a bar s výběrem toho nejlepšího nebo pop-upy.  Pokud máte blízko k vůni benzínu, umění, nebo zkrátka jen chcete strávit příjemný víkend, vězte, že návštěvou All Ride Moto Show určitě nešlápnete vedle.

 

ALL RIDE MOTO SHOW 2016 @ Továrna | Dělnická 63, Praha 7

29. října 10:00 – 21:30 | 30. října 10:00 – 16:00

Web výstavy | facebook událost 

Zpět

Vyhledávání

Copyright © Marek Olbert www.automotosluzby.cz IČO:64970876