NANOTECHNOLOGIE

Základní všeobecná funkce produktů:

* snadnější údržba (čištění) ošetřené plochy (motocykly, autosklo, laky, obklady, cokoliv...)
* vodoodpudivost (hydrofobní povrch) všech ošetřených povrchů - samočistící efekt
* menší opotřebení ošetřených ploch - ochrana před povětrnostními a mechanickými vlivy
* v zimních měsících snadné odstranění námrazy z aut a menší přilnavost soli
* snadná aplikace svépomocí a dlouhá životnost

 

HYDROFOBNÍ POVRCH A KAPKA VODY 

VIDEO A FOTO Z APLIKACE

Prostřední pruh je neočištěná stopa od lakýrnické pásky... - ošetřeno přípravkem NanoGlass

ošetřeno přípravkem NanoGlass

ošetřeno přípravkem NanoGlass

Speciální průmyslová nano ochrana - spodní (pojivo) a vrchní (hydrofobní) nátěr.

Výraznější funkce než přípravky Nano4You - domácí použití.

Ultra Ever Dry je při použití obou složek superhydrofobní (voda) a olejofobní (uhlovodík) nátěr, který odpuzuje téměř jakoukoliv tekutinu. Ultra Ever Dry využívá nanotechnologii k pokrytí objektu a vytvoření vzduchové bariéry na jeho povrchu. V porovnání s předchozími technologiemi Ultra Ever Dry výrazně zlepšuje adhezi a odolnost proti oděru a je možné jej využít všude tam, kde je požadovaná zvýšena životnost.

Otázky a odpovědi: www.automotosluzby.cz/nanotechnologie-info/ultra-ever-dry/

  • Voděodolnost – superhydrofobní ochranný nátěr Ultra-Ever Dry udržuje objekt suchý. Jednoduše odpuzuje vodu a široké spektrum kapalných látek.

  • Antikorozivita – superhydrofobní ochranný nátěr Ultra-Ever Dry maximálně zvyšuje ochranu materiálu před korozí a vlhkost se s takto ošetřeným materiálem do kontaktu nikdy nedostane.

  • Anti-Icing – superhydrofobní ochranný nátěr Ultra-Ever Dry udržuje materiál suchý, tudíž eliminuje vytvoření ledové krusty na něm.

  • Anti-kontaminace – prach, špína, voda anebo jiné tekutiny, jež mohou obsahovat bakterie se po aplikování superhydrofobního ochranného nátěru Ultra-Ever Dry nikdy nedostanou do kontaktu s takto ošetřeným materiálem, tudíž není možno daný materiál kontaminovat bakteriemi nebo radiací a v případě potřeby je možno jej jednoduše dekontaminovat.

  • Samočištění – superhydrofobní ochranný nátěr Ultra-Ever Dry odpuzuje špinavou vodu a oleje a zůstává čistý a téměř bez bakterií. V případě, že by se nějaké molekuly prachu anebo špíny přece jen uchytili na povrchu ošetřeném superhydrofobním ochranným nátěrem Ultra-Ever Dry, jednoduše povrch opláchněte proudem vody anebo stlačeným vzduchem.

  • Prodloužení životnosti výrobků – životnost mnoha výrobků se podstatně zkracuje působením vlhkosti, vody, olejů anebo jsou jednoduše moc špinavé na to, aby dál plnili svůj účel. Použitím superhydrofobního ochranného nátěru Ultra-Ever Dry se značně prodlužuje životnost např. pracovních rukavic, PPE výrobků, nebo výrobků, které musí zůstat suché, musí odolávat povětrnostním podmínkám tak, aby se na nich netvořila koroze anebo led, musí odolávat bakteriím a zůstat čisté. Např. u elektrických motorů se superhydrofobní ochranný nátěr Ultra-Ever Dry aplikuje na vinutí, šrouby a matice, čímž se značně prodlužuje jejich životnost a spolehlivost.

  • Superhydrofobní ochranný nátěr Ultra-Ever Dry poskytuje lepší ochranu a spolehlivost, šetří náklady a poskytuje větší ochranu a čistotu pracovního prostředí.  

  • Po zaschnutí aplikovaného přípravku může povrch změnit odstín do šeda, či bílo-šeda. Aplikace však nemá vliv na ošetřovaný materiál. 

  • Balení 500ml vystačí na cca 3m2

 

Možnosti balení dle velikosti ošetřované plochy:

Spodní nátěr: Vrchní nátěr:
0,5 L – 1.058,00 Kč 0,5 L – 1.784,00 Kč
   1 L – 1.996,00 Kč    1 L – 3.502,00 Kč
   3 L – 5.789,00 Kč    3 L – 10.164,00 Kč
   5 L – 9.075,00 Kč    5 L – 16.577,00 Kč
 
 

 

Vyhledávání

Copyright © Marek Olbert www.automotosluzby.cz IČO:64970876